Zerówka

W szkole najmłodszą grupą dzieci są przedszkolaki w oddziałach "zerowych". Panie uczące są opiekunami tej grupy aż do skończenia trzeciej klasy szkoły podstawowej.

• z1
  • z2
  • z3

Świetlica

W szkole nie można się nudzić, dla dzieci oczekujących na lekcje lub po lekcjach czeka świetlica szkolna.

• sw1
  • sw2
  • sw3
  • sw4

Zajęcia, programy, warsztaty, teatr

U nas się nie nudzisz, po lekcjach czekają na Ciebie fajne zajęcia pozalekcyjne.
teatr

Basen i zajęcia wychowania fizycznego

Basen sprawia, że lekcja wychowania fizycznego staje się nauka pływania i nie tylko.
basen

Infrastruktura sportowa, boisko Orlik 2012, bieżnia, korty tenisowe, hale sportowe

Do dyspozycji naszych uczniów mamy dwie sale sportowe, basen, oraz kompleks boisk wielofunkcyjnych z bieżnią.
orlik2

Nowoczesne pracownie

Pracownie komputerowe, laboratoria przyszłości.
pracowania komp

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne to ulubione zajęcia naszych uczniów, SKS, koło teatralne i inne.
teatr

Spotkajmy się w SP3 Lubartów